okna
NOVINKA V OBLASTI POVRCHOVÝCH ÚPRAV !!!

Eloxování je povrchová úprava při které se na povrchu hliníku vytváří
v lázních na bázi kyseliny vrstva oxidu hlinitého, čímž získává vysokou ochranu proti otěru a korozi s vysokým stupněm pevnosti
a odolnosti této povrchové úpravy.

Široká škála barev získaných eloxováním :
bordo, modrá, zelená, slonová kost, černá, šedá, bronzová, nox-nerez, šampaň, zlatá, měděná a přírodní. Všechny tyto barvy mohou mít další varianty mechanického opracování, čímž docílíme vzhled matný, lesklý, broušený, leštěný nebo jejich kombinace.

dh_okna
dvere
posuv_dvere
fasady
O společnosti

Hledáte okna, dveře nebo fasády v té nejvyšší materiálové třídě a navíc se zárukou vysoké kvality zpracování a s garancí všech technologických postupů?
Potom jsme tu pro Vás více než 15 let, se zkušenostmi a odborností prověřenou jak českým trhem, tak i dlouhodobým vývozem našich výrobků do zemí Evropské unie. Naši společnost najdete na Moravě, v Brně - Medlánkách ve vlastním, postupně rekonstruovaném výrobním areálu, kde jsme připraveni kdykoliv na Vaši návštěvu. Pokud potřebujete poradit s výběrem Vašich nových oken nebo dveří, potom určitě zavolejte a my Vám rádi po bezplatných konzultacích vypracujeme návrh řešení včetně předběžného rozpočtu. Jsme připraveni s Vámi vyřešit i nestandardní a atypické prvky dle představ Vašich nebo představ Vašich architektů.
S námi se nebojte stavět či rekonstruovat. Ani postavit pyramidu pro nás není problém…
Těšíme se na Váš zájem...
zstreseni
zabradli
Kolektiv AUTREND CZ, s.r.o.
Nová cenově příznivější profilová štika na českém trhu, jejíž produkty nijak kvalitativně nezaostávají, navíc s vysokým důrazem na design profilů a bezkonkurenční škálou povrchových úprav. Krásný designový produkt - přiďte se podívat, to musíte vidět!! Již 50 let patří k vedoucím dodavatelům hliníkových profilových systémů v Evropě. Obsáhlé portfolio výrobků, konstantně vysoké kvality, kompatibilita systémů mezi sebou a to vše připraveno a dodáno s Německou přesností a precisností.
otevřít prezentaci >>

Sponzorujeme: Ondřej Surkoš - Alpské lyžování.